AKTUALITY

Otevíráme naše obchody

V pondělí 10.5. konečně otevíráme všechny naše prodejny. Povánoční výměny provádíme do 24.5. Těšíme se na Vaši návštěvu.  

Povánoční výměny

Vzhledem k uzavření našich prodejen z důvodu nařízení vlády prodlužujeme lhůtu na případné výměny zboží a to na 14 dní ode dne otevření. Přejeme vše nejlepší do nového roku.

Znovuotevření našich prodejen

První dvě naše prodejny v Příbrami a Jihlavě otevíráme už v pondělí 27.4. Všechny ostatní prodejny pak otevřeme v pondělí 11.5. Těšíme se na Vás!

Dočasné uzavření prodejen

Dne 14.3. Vláda ČR vydala nařízení, kterým se uzavírají obchodní centra s výjimkou potravin, lékáren a drogerií, a to jako opatření proti zamezení šíření koronaviru. Nařízení předběžné platí do 24.3. Veškeré naše prodejny tak musejí zůstat do odvolání nařízení zavřené. Eshop funguje nadále bez omezení, objednávky odesíláme standardně.Pokud máte dotazy na prodejny, obracejte se prosím…

Otevíráme novou prodejnu

V nově budovaném centru Stromovka na Praze 7 budeme mít novou prodejnu. Slavnostní otevření centra proběhne 21.11. v 11.00, tak se určitě přijďte podívat.

Slavíme 25 let!

Starlit letos slaví své 25. narozeniny. Při této příležitosti jsme pro naše zákazníky připravili malou pozornost. Ti, co nakupují v našich kamenných prodejnách získají ve dnech 17.5.-26.5. za jakýkoliv nákup poukaz se slevou 20% na příští nákup. Pro zákazníky eshopu pak máme slevu 15% na více než 200 zlatých šperků.

Výstava Hodiny a Klenoty

Ve dnech 13.9. - 15.9. se na pražském Výstavišti uskuteční 27. Výstava Hodiny a Klenoty, jejímž je Starlit pravidelným účastníkem. Přijďte se podívat na naši novou kolekci. Srdečně Vás zveme.  

Máme eshop

Po mnoha výzvách a dlouhém čekání jsme konečně otevřeli eshop. Svět šperků nebyl nikdy více na dosah.

Nový web

Spustili jsme nový web! Napište nám na Facebook jak se Vám líbí.