Rok 1992

S velkoobchodním prodejem jsme začali v roce 1992 jako Starlit Ltd., v roce 1994 pak vznikla společnost Starlit s.r.o. Spolu se změnou právní formy byla založena dceřiná společnost Starlit Bratislava s.r.o., která působí na slovenském trhu.

Rok 1995

Dalším významným okamžikem pro firmu byla oborová výstava Hodiny a Klenoty v roce 1995, kde jsme jako součást nabídky představili mimo jiné originální designové šperky. Zájem o tyto modely potvrdil naši firemní filosofii – připravovat kolekce šperků s důrazem na jedinečný design, kvalitu a příznivou cenu.

Rok 1998

Otevření naší první kamenné prodejny v roce 1998 nám poskytlo důležitou zpětnou vazbu od zákazníků, užitečnou i pro velkoobchodní činnost.

Současnost

V současné době patříme mezi přední dodavatele klenotnického zboží na českém a slovenském trhu a svou pozici si zachováváme především díky kvalitní nabídce šperků, korektnímu jednání a spolehlivosti.

Pravidelně se účastníme specializovaných a mezinárodních výstav, díky nimž udržujeme kontakt s nejnovějšími světovými trendy. Vedle aktuálních trendů dbáme rovněž na kvalitu. Všechny naše šperky procházejí přísnou kvalitativní kontrolou. Dle puncovního zákona o drahých kovech je každý zlatý šperk vážící více než 0,5 g označen puncovní značkou potvrzující jeho ryzost. Stříbrné šperky vážící více než 3 g jsou též označovány puncovní značkou. Šperky s diamantem jsou dodávány s certifikátem, který je zárukou deklarované kvality. Hodnocení větších diamantů pak ještě provádí soudní znalec. Ocelové šperky jsou vyrobeny z kvalitní nealergické oceli 316L. Trvalý zájem zákazníků o naše šperky je pro nás závazkem a zároveň výzvou pro neustálé zlepšování našich produktů a služeb.